Moderní sprchové kouty TOP-LINE nebo TOP-LINE S od SanSwiss do vaší koupelny!

Redakce doporučuje

Sprchové zástěny řady TOP-LINE od SanSwiss nabízejí prvotřídní funkčnost, kvalitní materiály a nadčasový design za velmi přívětivou cenu. Široký sortiment standardních provedení s různými typy dveří poskytuje velké možnosti pro atraktivní řešení koupelny.

3

Výhodou je také praktický odklápavací systém posuvných dveří, který usnadňuje čištění a údržbu sprchové zástěny. Sprchové zástěny řady TOP-LINE jsou vyrobeny z 3mm, 5mm a 6mm bezpečnostního skla s antiplaková úprava Aquaperle, která také usnadňuje údržbu sprchové zástěny, snižuje totiž riziko vzniku vodního kamene a jiných nečistot na samotném skle. Standardní výška sprchové zástěny TOP-LINE je 1900 mm. SanSwiss vyrábí sprchové kouty TOP-LINE s křídlovými dveřmi s otevíráním ven i dovnitř, zalamovacími dveřmi nebo posuvnými dveřmi. Montáž sprchové zástěny TOP-LINE je velmi jednoduchá.

Moderní koupelna se sprchovým koutem
Zdroj: SanSwiss
Sprchové zástěny TOP-LINE vyrábí SanSwiss ve čtyřech půdorysných variantách (obdélník, čtverec, čtvrtkruh a pětiúhelník) a ve třech standardních barvách profilů – matný elox, bílá, aluchrom. Plastové dílky a madlo jsou u všech barev chromované. SanSwiss vám vyrobí váš vysněný sprchový kout i v sanitárních barvách (za příplatek, madlo v příslušné sanitární barvě). Vybrat si můžete z atraktivních dekorů skel (sklo čiré a Durlux za stejnou cenu, příplatkové skla – Satén, linie, Mastercarré).

Moderní koupelna se sprchovým koutem
Zdroj: SanSwiss
TOP-LINE S – to jsou moderní sprchové zástěny s komfortní výškou 2000 mm. Sprchové kouty TOP-LINE S nabízejí velký výběr profilů a skel, kvalitní materiály a nadčasový design za příjemnou cenu. Posuvné dveře sprchové zástěny TOP-LINE S lze jednoduše odklopit, což značně zjednoduší čištění a údržbu sprchových dveří. Jinou možností jsou křídlové sprchové dveře. TOP-LINE S umožňuje bezbariérový přístup díky absenci spodního profilu, takže např. hendikepovaní lidé budou mít snadnější přístup do prostoru sprchové zástěny. Sprchové zástěny TOP-LINE S jsou vyrobeny z 6mm bezpečnostního skla s antiplaková úprava Aquaperle.

Aktuálním trendem designu koupelen jsou Walk-in zástěny. Díky komfortnímu vstupu i atraktivnímu a jednoduchému designu jsou velmi populární. Walk-in zástěny lze instalovat do rohu nebo volně do prostoru. Walk-in zástěny lze doplnit o pevnou nebo otočnou stěnu v pravém úhlu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Chystáte se na pstruhy? Máme tipy jak na ně!

Sluníčko prohřívá hladinu a vás to táhne k řece? Pstruzi milují čisté vody a také se rádi vyhřívají, a tak...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img