- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyNa tyto 3 věty ve vztahu nezapomínejte! Jsou opravdu důležité

Na tyto 3 věty ve vztahu nezapomínejte! Jsou opravdu důležité

Je důležité, abyste ve vašem vztahu „neusnuli na vavřínech“. A přestože žijete v idylce a zdá se vám, že všechno běží tak, jak jste si vysnili, nezapomínejte partnerovi ani v takovém případě neustále opakovat, že …

Pravda 07.12.2020 13:40 rande, muž a žena, příroda, smích, flirt Foto: Shutterstock
Nechť vaše láska stále vzkvétá!
Tyto tři věty do skvělého vztahu patří, nezapomínejte na ně, dobře se poslouchají z úst milované osoby.

Je mi s tebou krásně

To je pravděpodobně jeden z nejkrásnějších komplimentů, který můžete partnerovi říct. Tato věta vyjadřuje, že se v přítomnosti partnera cítíte skutečně příjemně a můžete dělat cokoliv – jen tak ležet na pohovce v obývacím pokoji, lenošit v exotice nebo nakupovat potraviny na víkend. Jste spojení, vše funguje a právě to způsobuje vaše příjemné pocity, ať jste kdekoli.

Si takový sexy

Kdo by nerad slyšel, že v očích partnera je stále neodolatelný a sexy. Pokud stále funguje vášeň, vztah je nabitý dobrou energií a ta jde ruku v ruce se všem ostatním. Drobné lichotky i projevy vášně – čím častěji je z vašich úst bude partner slyšet, tím více sebevědomí mu dodáte. A tím posílíte i váš vztah či vášeň v ložnici.

Fakt se s tebou tolik nasmějem

Drahý vás nabíjí optimismem. Je to „veselá kopa“ ai proto ho milujete. Dokážete ocenit, že se i díky němu na svět díváte přes růžové brýle a dokážete se zasmát na čemkoliv. Je to právě kdo, kdo vás umí rozesmát iv momentech, kdy přijdete domů utahaná a trocha naštvaná po náročném dni v práci, namísto utápění se ve stresu či smutku ví vždy situaci vhodně odlehčit.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper