- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyNásledky mých činů? Tato znamení na ně myslí málokdy

Následky mých činů? Tato znamení na ně myslí málokdy

Možná i vy máte ve svém okolí člověka, který se do všeho pouští bezhlavě a starosti s tím, kam jeho kroky vedou, si dělá málokdy nebo vůbec nikdy.

Pravda 12.12.2020 13:00 žena, čtyřicet, spokojenost, úsměv, radost Foto: Shutterstock
Bezhlavě za dobrodružstvím!
Tyto tři znamení zvěrokruhu důsledky svých kroků nedomýšlejí:

Beran

Jde o zvlášť dobrodružné znamení. Chce se do všeho pustit okamžitě, často jde „hlavou proti zdi“. Následky? Ty ho nezajímají – ani ty, které dopadnou na jeho ramena. O ostatních v jeho okolí ani nemluvě. Pro jeho nasazení je mezi přáteli velmi oblíbený, protože pobyt kdekoliv s beranem po boku přinese zaručeně nějaké překvapení.

Lev

O lvu je známo, že miluje být středem svého „malého vesmíru“. Chce zaujmout a je ochoten proto udělat vše. Díky jeho jemně sobeckému přístupu k životu se ostatním jeví jako ten, který na následky svých činů nemyslí. Ale pozor … Přestože se dopouští chyb právě kvůli touze po pozornosti, je ochoten za ně nést následky. Pokud prostřelí, a lvu se to stává často, vždy je připraven omluvit se.

střelec

Střelec se chce neustále seznamovat s novými lidmi, objevovat zajímavá místa, jiné kultury. Své nadšení střelec neví držet na uzdě a proto vše často příliš uponáhľa. Občas se do popředí dere jeho egoismus a tak se stane, že zapomíná na lidi ve své blízkosti. Poté, co se nabaží dobrodružství, však zůstává se svými zážitky sám.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper