Pokoj pro mladé slečny nemusí být růžový

Redakce doporučuje

Pokud máte doma mladé slečny, ktera uz vyšla z dětského věku, je možné, že se ho už nelíbí ho stará dětský pokoj. Je totiž – dětská. Zařídit pokoj není tak náročné, Jak se vám Moze na první pohled zdát. Mnoho věcí totiž Moze ponechá z původní pokoje a len vyměnit pozicím nábytku, popřípadě dokoupit to, co je zničené Nebo nefunkční.

Rozhodli jste se, že jde zařídit nanovo pokoj své dcery. Jak začít? Na zacátek si řekneme jedno důležité pravidlo, kterého by se měl držet každý rodič. Ktere to je?

Zapojte Moje dcera se do celého procesu

Je možné, že se vám líbí jiné styly a barvy Jak vaší dcery. Pamatujte však, že to ona bude v pokoji bydlet, a proto by se pokoj měl líbit Především ho. A k vám řekne, že by chtěla bledězelená Nebo Tyrkysové pokoj, nemalá byste byť proti, ai když vám by se vám více pacilo růžová Nebo fialová. Nech Moje dcera se vybrat si to, co se líbí ho.

Pokud již máte pokoj vymalovaný, mozem se pustit do zařizování celý místnosti.

dětský pokoj se žlutý stěnami
Zdroj: shutterstock.com
koberec
Na zem byste měli koupit koberec. Nejen, že si bude moci Vaše dcera sednout ai na zem, zároveň se nebudeme v pokoji tolko šířit prachové částice, protože je bude koberec zachycuje. Vyberte si koberec, který se bude hodit k barvě stěny. Opat se mozem poradit se svou dcerou.

Koberec Moze zvolit velké, ktery pokryje čelu pokoj. Může si však vybrat ai menší, kulatý, který dáte například do středu pokoje Nebo k posteli. Jaký materiál zvolíte, je len na vás.

nábytek
Nábytek nemusíte nutné kupovat nový. Možná bude stačit, pokud nábytek ze starej pokoje přemaluje a uložíte na nové místo. S příchodem puberty u dívek však narůstá počet Kuskovo oblečení ve skříni. Je pravděpodobné, že vasí dcera už nebude stačit ho stará skříň. Může ho například rozhodnout Rohový šatní skříně, která se vejde do každého pokoje.

Pokud by potřebovala více úložného prostory, mozem koupit postel se skříňkami. Muze nakoupit krabice Nebo boxy, pověsit ho na zeď poličky. Pokud by to stále nestačilo, vždy Moze koupit komodu Se zásuvkami, do nichž se ho vejde Skutečně všechno. Skvělé je, že takových komodou se vám vejde do pokoje nekolik a můžu je koupit v různých velikostech.

Stůl a židle by nemalá určité chyby. Jsou to Základní prvky v pokoji, bez kterých se nepohnete. Na židli by mělo dobře sedět.

Postel Moze buď koupit NOVOU Nebo mozem Použít povodní postel a nakoupit len ​​NOVOU plachtu s povlečením, popřípadě novou matraci, pokud je starý matraci přelézání.

doplňky
Každému se nejlépe spí v pokoji, ktera je pěkně zařízený a útulná. Jak mozem toto zútulnění docílit?

Na okna dejte záclony Nebo závěsy. Celá pokoj bude působit útulnějším aplnšie.
Dejte na stěnu zrcadlo. Mladé slečny se rádi dívej do zrcadla. Zrcadlo najde svou praktické využití, a zároveň opticky zvětší celý prostor :.
Použít Moze hle pěknou lampu, která umí upoutat hned na první pohled.
Chcete-li pokoj trochu oživit, může na okenní parapety Nebo na vrchní část nábytku položit květináče s živými rostliny. Samozřejmě len v případě, že jejich Vaše dcera nebude zabud zalévat.
Na stěnu tiez mozem zavěsit Něco zaujimavo. Může to být například mapa světa, motivační citát Nebo fotografie vasí rodiny.
Nezapomeňte vaše rozhodnutími konzultovat s Vašo dcery. Uvidíte, jaká bude šťastná, že ji do celého procesu zahrnete. Zapojit z předělávání dětského pokoje rodinnou zábavu a zapojte do nej vsech členy. Uvidíte, že budete Mat rodinou hezký čas.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Chystáte se na pstruhy? Máme tipy jak na ně!

Sluníčko prohřívá hladinu a vás to táhne k řece? Pstruzi milují čisté vody a také se rádi vyhřívají, a tak...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img