- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyRevize elektro: Pravidelná kontrola elektrospotřebičů a dalších zařízení

Revize elektro: Pravidelná kontrola elektrospotřebičů a dalších zařízení

Revize elektro jsou nezbytností pro bezpečné fungování spotřebičů, elektroinstalací či elektrozařízení. Díky pravidelným kontrolám můžete snížit riziko možné ohrožení života pracovníků a získáte tak jistotu, že poskytujete bezpečné pracovní prostředí.

Elektrospotřebiče

Jednou z kategorií, u které je třeba provádět revizi, jsou elektrospotřebiče. Jestliže provozujete jakýkoliv elektrospotřebič, je třeba zajistit bezpečné podmínky a ochranu zdraví při práci. Právě k tomu pomůže revize elektro. Spotřebiče jsou rozdělovány do pěti skupin dle toho, kde jsou využívány, od čehož se odvíjí také pravidelnost revize. Revize elektrospotřebičů je následována drobnými opravami, v případě větších závad pak získáte doporučení, zda má smysl spotřebič opravovat, anebo raději pořídit nový.

Elektroinstalace

Kromě elektrospotřebičů je nutné zajistit spolehlivost také u elektroinstalace. Základní revize elektroinstalace probíhá každých pět let, podle specifického prostředí se však tato doba může výrazně zkrátit. Revize elektroinstalace a elektrorozvodů poprvé probíhá u nově zavedené elektroinstalace, poté je však nutná také periodická revize. V některých případech může dojít i na mimořádnou revizi elektra po úpravách elektroinstalace.

Elektrozařízení

Mezi další dostupné služby patří také revize elektrozařízení. Společnost se postará o kontrolu různých zařízení, přičemž vždy jsou dodržovány nezbytné náležitosti. I v tomto případě samozřejmě můžete využít možnosti následných oprav, jestliže při revizi bude objevena závada. Získáte tak komplexní služby v jednom a v blízké budoucnosti už nebudete muset nic řešit. Firma nabízí také revize hromosvodů, komínů a mnoho dalšího.

Díky široké specializaci společnosti nemusíte hledat různé lidi na revizi objektu. Vše může být provedeno najednou, a to za krátký čas a hlavně profesionálně.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper