Staňte se expertem na domácí předělávky za jeden den!

Redakce doporučuje

Při výstavbě a rekonstrukci nejčastěji saháme po osvědčeném zdivu či sádrokartonových deskách. Na trhu však přibyla i modernější, technologicky vyspělejší alternativa.

3

Je jí Austrotherm UNIPLATŇA, flexibilní konstrukční deska z tvrzeného extrudovaného polystyrenu, která je již ve výrobě vyztužená skelnou mřížkou a pokrytá maltou. Má všestranné využití v interiéru, tak v exteriéru a k tomu celou škálu praktických benefitů.

Pomocí Austrotherm UNIPLATNE hravě zvládne předělávku či navenek náročnější projekt i úplný začátečník a to bez pomoci profesionálních mistrů. Jde o mimořádně lehký materiál, se kterým se snadno manipuluje, přičemž není třeba použít žádné profesionální nářadí. Má vynikající tepelněizolační vlastnosti, je nenasákavá, odolná vůči mrazu a vysokému zatížení, se skvělou tvarovatelností a dobrou přilnavostí k povrchům.

Uniplatne
Uniplatne. | Zdroj: Austrotherm
Největší výhodou Austrotherm UNIPLATNE oproti sádrokartonu či zdění je výrazná úspora času. Jakmile desku přikotví k podkladu pomocí spojovacích prvků, máte hotovou stěnu, připravenou na další obkládání nebo omítání a to bez jakéhokoliv odpadu. Nízká váha a mimořádná odolnost vůči vlhkosti dělají z Austrotherm UNIPLATNE ideální materiál při přestavbách koupelen. Se svou flexibilitou se stejně dobře osvědčí i při podbíjení šikmých střech, realizaci různých odkládacích prostor, vyrovnávání podkladu pro lepení obkladu a dlažby, zakrývání rozvodů a jiných esteticky nežádoucích prvků a mnoha dalších úpravách. Situací, kdy se vám Austrotherm UNIPLATŇA může hodit, je mnoho. Má praktické rozměry a vybrat si můžete až z třinácti tlouštěk desek, přesně na míru vašeho projektu.

Podbití šikmé střechy uniplatňou
Podbití šikmé střechy uniplatňou. | Zdroj: Austrotherm
Pokud chcete mít jistotu, že jste si zvolili nejlepší desku pro vaši předělávku, stačí se poradit s expertem na polystyren a výrobcem Austrotherm UNIPLATNE. Společnost Austrotherm je mezinárodně známá značka s více než 60-letými zkušenostmi na trhu a vysokou úrovní, která se promítá nejen do kvality produktového portfolia, ale i zákaznického servisu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Chystáte se na pstruhy? Máme tipy jak na ně!

Sluníčko prohřívá hladinu a vás to táhne k řece? Pstruzi milují čisté vody a také se rádi vyhřívají, a tak...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img