- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyBerte to na vědomí! Tato znamení se jednoduše vázat nechtějí

Berte to na vědomí! Tato znamení se jednoduše vázat nechtějí

Pro někoho je rozhodování se o čemkoli lehké, pro jiného složitější. Jsou lidé, kteří chtějí mít významné kroky rychle za sebou a takoví, kteří donekonečna otálejí.

Pravda, lp 17.12.2020 17:00 žena, bezpečnost, stres, strach Foto: Shutterstock
Jak se zachovat?
Vázat se dlouhodobě k někomu či něčemu je pro pár znamení zvěrokruhu náročné, přímo nemožné. Které to jsou?

váhy

Váhy často mění názor a jejich hlavní charakteristikou je náladovost. Dnes jim něco vyhovuje, zítra je to zcela jiné. I proto mají s pevnými vztahy ke čemukoliv co komukoliv jistý problém. lidé ve znamení vah jsou přátelští, ale pevné vazby si vytvářejí jen ve výjimečných případech.

Blíženci

Blíženci mají dvě tváře. A to se projevuje i při jejich rozhodování. Z toho jsou většinou v ohromném stresu, často nevědí, co dělat, kterým směrem se vydat. I když se už k něčem zavážou, následně svůj krok zvažují a mnohokrát litují. Nedokáží sami sebe přesvědčit, že to či ono rozhodnutí je správné. Na to, aby se k něčemu či někomu zavázali, potřebují opravdu silný impuls z vnějšího světa.

ryby

Ryby jsou považovány za velmi plachých lidí. Většinou mají strach z rozhodování a tak ho většinou nechávají na jiných. Jejich největším problémem je to, že se bojí závazku, protože jsou přesvědčeny, že může negativně ovlivnit jejich život. Zavázat se – to je pro ně cosi vyvolávající hrůzu. K jakémukoliv závazku proto dokáží „dokopat“ jen velmi obtížně.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper