- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyTyto věty jsou předzvěstí blízkého konce vašeho vztahu

Tyto věty jsou předzvěstí blízkého konce vašeho vztahu

Musíte cítit, že s vaší láskou to nijak růžově nevypadá. Pokud příliš často používáte tyto věty, pocity vás nelžou.

Pravda 17.12.2020 11:30 rozchod, krize, Foto: Shutterstock
Konec vaší lásky je zde …
Zase jdeš pryč?

Už netrávíte společně téměř žádný čas. On si dělá plán podle toho, na co má zrovna chuť a váš názor ho nezajímá. Odchází, kdy se mu zachce, bez nutnosti informovat vás o návratu. Vás rozčiluje, jak se chová, ale v podstatě si už zcela jasně uvědomujete, že na jeho život přestáváte mít nějaký dopad.

Udělám to a tečka!

Partnerovi se nelíbí některý z vašich kroků či rozhodnutí a nahlas protestuje. Ještě před pár měsíci by vás to mrzelo, hledali byste cestu, jak to udělat tak, abyste byli spokojeni oba. Dnes je všechno jinak – děláte to, co vám vyhovuje, kdy vám to vyhovuje. Na pocity partnera zvědavá nejste, už jako byste ani nepočítali s tím, že ho máte ve svém životě.

Pokud to uděláš, pak …

Vztah již není o diskusi, ale o Ultima. Ty lze na partnera ještě platí, ale ani to nebude fungovat dlouho. Právě ultimáta do zdravého vztahu nepatří – pokud dokážete partnera přesvědčit pouze na základě ultimáta, hovoří to o nerovnováze mezi vámi dvěma.

Nerozídeme se?

Ano, slovo rozchod skloňujete stále častěji. Jednou on, pak vy. A přestože jste ještě neudělali definitivní krok, Příliš časté opakování této možnosti jasně napovídá – necítíte se ve vztahu dobře a myslíte na jeho ukončení, což je zcela přirozené. Psychický tlak, který s sebou přináší nefunkční vztah, se stává časem neúnosným a člověk touží proto ze vztahu ujít.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper