- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyPřekontrolovat partnerův smartphone? Pro tato znamení častá praktika

Překontrolovat partnerův smartphone? Pro tato znamení častá praktika

Někteří lidé jsou vůči partnerovi více než nedůvěřiví. Dokonce až tak, že se nezdráhají čas od času prověřit smartphone svého drahého či drahé.

Pravda, lp 25.11.2020 09:00 překvapení, žena, mobil Foto: Shutterstock
Tak co, díváte se do partnerova mobilu často?
Pokud jde o soukromí jejich blízkých, stávají se někteří lidé hotovými špiony – zvlášť často pokušení kontrolovat tajně smartphone partnera podlehnou tato znamení:

Lev

Je váš partner lev? Pak je tu opravdu velká šance, že vás zná lépe, než si myslíte. Pro toto znamení zvěrokruhu není nic špatného na tom, „mrknout se“ do smartphonu partnerky a ujistit se, že v jejím životě je stále na prvním místě. Lev se vyznačuje žárlivou povahou a řídí se heslem: Důvěřuj ale prověřuj.

ryby

Ryby sice nejsou nějak speciálně podezřívavé, ale jsou jen extrémně zvědavé. Proto touží vědět o životě partnera či partnerky co nejvíce. I nekalým způsobem – pátráním v telefonu. Ryby mají navíc značnou fantazii a dokáží si v mysli vyfabulovať i ty nejneuvěřitelnější scénáře. Ty si následně jen chtějí ověřit …

Rak

Rak má mimořádně citlivou duši. Miluje z celého srdce a totéž očekává od partnera. Své očekávání však potřebuje mít i ověřené – to je důvod, proč se nezdráhá překontrolovat smartphone partnera. Pokud raka převálcuje „podivný“ pocit týkající se vztahu či lásky, za správné považuje použití všech prostředků, kontrola partnerova smartphonu není proto ničím výjimečným.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper