- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZajímavostiTriky, jak být lepší milenkou. Sex vám to zaručeně vylepší

Triky, jak být lepší milenkou. Sex vám to zaručeně vylepší

I drobné změny v sexuálním životě dokáží vyvolat bouřlivou odezvu. Zejména pokud partner zjistí, že se mu jeho partnerka během noci proměnila na dokonalou milenku. Nestojí to tak mnoho a potěšíte nejen milence, ale díky jeho nadšení i sebe.

MaM 19.11.2020 15:00 milenka, milenecký sex Foto: Shutterstock
Ženy, o kterých se muži vyjadřují jako o dokonalých milenkách, nemají dokonalé tělo.
Rozkoš na obou stranách

V dobrém vztahu chtějí být pro sebe partneři oporou, potěšením i skvělými milenci. Proto je příjemné vyjít vstříc touhám a přáním toho druhého a někdy ho jen tak překvapit pár zlepšeními. Platí to io sexuálním životě. Pokud milostnou rutinu okoření kroky, které ženě dají punc milenky snů, okamžitě to znásobí nadšení. V posteli iv partnerském životě.

Zůstaňte aktivní

Aktivita v oblíbené oblasti je jedna z nejlepších věcí, kterou můžete pro sebe udělat. A ani muži dobré milenky neposuzují podle toho, jaké jsou jejich tělesné výkony, ale právě podle aktivity. Toužíte po milovaní, zkoušíte partnera svést, nebo jen čekáte, kdy on sám navrhne noční aktivity? Milenka, která muži rozzáří oči je žena, z níž sál touha po milování a nebojí se nejen přivolat na experimenty, ale sama s nimi přichází.

správná strava

Zní to neuvěřitelně, ale zdravá strava umí podpořit nejen vaše sexuální libido, ale i to, jak vás bude vnímat partner. Dopřejte si dostatek banánů a ananasu i broskví. Zvýší nejen váš sexuální apetit, ale díky nim budete partnerovi i lépe chutnat. Chilli papričky zas prokrví intenzivněji vaše intimní partie a vy budete nejen ohnivější, ale dosáhnete snadněji orgasmu. Skvělé pro partnera i pro vás.

Masturbujte

Masturbaci netřeba vnímat jako osamělou odpověď na sexuální touhu a nedostatek rozkoše. Masturbace otevírá ženě bránu k poznání vlastního těla. Proto budete mnohem lépe vědět, co vám dělá dobře a zaškolíte i partnera. Na milování se pak budete těšit mnohem více a překvapíte pozitivně i polovičku.

Zahoďte stres

Nejen ten z práce a ze života, ale také z vlastního těla. Ženy, o kterých se muži vyjadřují jako o dokonalých milenkách, nemají dokonalé tělo. No nemají z něho komplexy. Neodmítnou sex odzadu kvůli vyrážce. Netváří se ustaraně protože přibrali půl kila. Nechtějí sex zásadně potmě, protože se necítí komfortně ve vlastním těle. Přijmout své tělo a cítit se atraktivní znamená, že i v muži vyvoláte úplně jiné vzrušení, než když se budete i při nejintimnější chvíli s nejmilovanějším člověkem cítit nejistě.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper