- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZajímavostiVíce než svalovci u žen na prvním rande bodují slušní muži

Více než svalovci u žen na prvním rande bodují slušní muži

1
Jak by se měl chovat muž na prvním rande …? Co se ženám na mužích skutečně líbí? Průzkum, pod který se podepsala seznamka Parship.de, vnáší světlo do těchto otázek.

Pravda 16.11.2020 17:00 rande, láska, restaurace Foto: Shutterstock
První rande?
Ve zkratce – humor a slušné chování se jeví jako nejdůležitější vlastnosti při prvním setkání muže a ženy. To je výsledek průzkumu společnosti Parship.de, do kterého bylo online zapojeno 2 360 jejích členů ve věku od 18 do 69 let. Atraktivní vzhled nebyl na prvním místě u těch, kteří si hledají na seznamce partnera pro dlouhotrvající vztah. Až 42 procent dotázaných žen upřednostňuje mužů, kteří ch rozesmějí a mají stejný smysl pro humor.

Ale i galantní způsoby chování bodují. Pro svobodné ženy jsou právě gentlemani na prvním místě v jejich seznamu. Každá třetí žena (33 procent) upřednostňuje džentlmena před sebevědomím svalovcem. Pouze dvě procenta dotázaných žen si myslí, že svalnatí muži jsou sexy. Ani tajemní muži, kteří o sobě téměř nic neprozradí, nejsou pro ženy žádným ternem – bodovali jen u 2 procent dám.

A pozor! Rovněž nejméně bodují ti muži, kteří se na prvním rande chovají „ufňukaný“, stěžují si a celkově z nich čiší negativismus – u 45 procent žen by takový muž nedostal druhou šanci. 32 procent žen odradí muž, kteří během rande neustále dívá do mobilního telefonu, 30 procent žen odradilo příliš dotierané chování muže během rande.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper