- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZajímavostiNejvíce obdaření muži pracují manuálně … ale čím větší penis, tím nižší...

Nejvíce obdaření muži pracují manuálně … ale čím větší penis, tím nižší plat!

6
Přitahují určité zaměstnání více mužů, ke kterým byla příroda štědrá při rozdávání centimetrů v rozkroku? Na tuto otázku zkusil odpovědět nedávný průzkum a jeho výsledky lze (ne) překvapí …

Pravda 20.11.2020 07:00 Co prozradí pohled na mužský rozkrok? Foto: Shutterstock
Existuje souvislost mezi povoláním, příjmem a velikostí mužstva?
Portál OnBuy.com oslovil 997 mužů z Velké Británie, přičemž každý z nich dostal otázku na své povolání, výši platu a také délku jejich penisu. Z odpovědí vyplynulo i následující …

Nejlepší platově ohodnoceni muži nejsou zárukou toho, že budou i najobdarenejší, když přijde řeč na délku jejich mužského nástroje. Právě naopak. Délka penisu se přímo úměrně zkracovala s výškou ročního výdělku. Zatímco v kategorii mužů, kteří vydělávají v průměru kolem 60 tisíc liber ročně je nejvyšší počet takových, jejichž průměrná velikost mužnosti dosahuje sotva 8 centimetrů. Muži, kteří v odpovědích uváděli, že jejich penis dosahuje velikost zhruba 20 centimetrů, vydělávali v průměru méně než 30 tisíc liber ročně.

zvětšit
Jak to vypadá s centimetry v jednotlivých … Foto: archiv OnBuy.com
Jak to vypadá s centimetry v jednotlivých profesích.
Samozřejmě, nedá se to úplně generalizovat, protože i některé povolání vykázaly mužů s průměrným, jiné s větším či menším nástrojem. Průměr s velikostí zhruba 15 centimetrů měl vysoké zastoupení ve více profesích – například při manuálně pracujících mužích to bylo až 59%, při umělcích 50% a při sociálních pracovnících či zaměstnancích třetího sektoru 50% dotazovaných.

V dalších kategoriích se potom zastoupení procentní snižovalo. Ať už je řeč o délce směrem nahoru, nebo dolů. Zajímavostí však je, že nejvíce mužů (7%) s délkou penisu menší než 8 centimetrů má bankovní a finanční sektor. Stejně se však v této oblasti nacházejí i čtyři procenta mužů s penisy zhruba okolo 20 centimetrů.

Obecně také platilo, že příroda byla s centimetry štědřejší k manuálně pracujícím mužům, umělcem a také pracovníkům z oblasti obchodu a marketingu (12% z nich dosahuje délky téměř 18 cm).

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper